Aktualności

22.12.2016

Otwarty, regularny live maturalny :)

Spotykamy się na żywo na YouTube i robimy typowe zadania maturalne. Jeśli chcecie zgłosić swoje zadania zróbcie to przed wydarzeniem wrzucając je w dyskusji na evencie.

Sprawdź następne terminy spotkań na wydarzeniach na fb:

Matematyka rozszerzona:

https://www.facebook.com/events/385625818459190/

Matematyka podstawowa:

https://www.facebook.com/events/1716974241959508/

fizyka:

https://www.facebook.com/events/336601676732031/

Przed wydarzeniem subskrubujcie kanał, a live pojawi się w waszym subboxie: https://www.youtube.com/channel/UCD3DXpi_yNNqC4dPDPOzIwQ

Tak było ostatnio: 

https://www.youtube.com/watch?v=zdWdKUBeMJI

10.10.2016

Działa już kurs maturalny prowadzony przez wirtualnego nauczyciela!

Każda lekcja zawiera prezentację w wersji tekstowej i video oraz zadania do wykonania. Jeśli macie z jakimś problem Wirtualny Nauczyciel zadaje wam pytania pomocnicze i daje podpowiedzi - tak jak w trakcie prawdziwej lekcji!

Pewnie sprawdzaliście już jak wygląda punktacja maturalna: otrzymujecie punkty za każdy etap rozwiązania zadania. Niestety do tej pory wszystkie podobne kursy oceniały zadania 0-max i do tego zawierały tylko pytania zamknięte.

Na naszej platformie wszystkie zadania zostały rozłożone na czynniki pierwsze. Dzięki temu przy złej odpowiedzi możecie łatwo znaleźć gdzie popełniliście błąd, a do tego nie tracicie punktów jeśli zaczęliście dobrze! Co więcej, kiedy nie macie pomysłu jak zabrać się za zadanie w każdym momencie możecie poprosić o podpowiedź. Każde zadanie ma kilka, w zależności od poziomu zaawansowania.

Z uwagi na to że to pierwsza lekcja w tym systemie napiszcie jak wam się podoba, co jeszcze można poprawić i za jakie tematy zabrać się w następnej kolejności.

Dostęp jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować i udostępnić na fb link do kursu.

23.08.2016

Darmowe korepetycje

Są już dostępne pierwsze filmy na kanale "Darmowe korepetycje". Zapraszamy!

20.08.2016

Nowy rok szkolny

Ruszyły zapisy na kursy maturalne i korepetycje na kolejny rok szkolny!

Zapraszamy do zapisów.